állás kalauz

Komáromi gyárunkba keresünk Villamos karbantartó kollégát

Kép forrása: Autoneum Magyarország Kft.

A svájci székhelyű Autoneum Vállalat, mely világszinten piacvezető a járművek hő- és hangszigetelő elemeinek gyártásában, új gyárat épített Komáromban az Ipari parkban. A Társaság külső és belső autókarosszéria burkolati elemeket fejleszt és gyárt. Vevőink között megtalálhatók Európa, Észak-Amerika, Dél-Amerika és Ázsia vezető autógyárai. Az Autoneum 20 országban, 50 telephellyel rendelkezik, és több mint 11.000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.  A vállalat 2011-ben került a svájci tőzsdén bejegyzésre.

Komáromi gyárunkba keresünk  Villamos karbantartó kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Tervezett- és eseti karbantartások elvégzése félautomata és automata gyártósorok elektromos rendszerein
    (hidraulikus prések, robotos vizesvágó cellák, poliuretán habosító gépek)
  • Kapcsolattartás az operátorokkal és a mérnökséggel
  • Elvégzett karbantartások dokumentálása
  • Tervezett karbantartások és felhasznált anyagok nyomon követése
  • Gyártósorok üzemképes állapotban tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, mechatronikai technikus)
  • Elektromos dokumentációk ismerete
  • Automatizált gyártó környezetben szerzett 1-3 év karbantartó- vagy gépbeállító tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, csapatmunka
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Siemens PLC ismeret (legalább felhasználói szinten)
  • Hidraulika- és pneumatika vezérlések gyakorlati ismerete
  • LEAN gyártókörnyezet ismerete
  • Erősáramú végzettség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria  az első teljes hónaptól
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás térítése
  • Fejlődési lehetőség
  • Európai szintű, emberközpontú vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Komárom Ipari Park. Önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk: hr.komarom@autoneum.com. Személyesen is leadhatja az Autoneum Magyarország Kft. Komárom, Irinyi u. 8. cím alatt