FÉM - MŰVEK KISBÉR Kft. szerszámkészítő- karbantartó munkatársat keres

FÉM - MŰVEK KISBÉR Kft.  szerszámkészítő- karbantartó munkatársat keres

Kép forrása: Fém-Művek Kisbér Kft.

A FÉM - MŰVEK KISBÉR Kft. amerikai tulajdonú alumínium öntöde, mely magas színvonalú termékeivel számos világhírű cég kizárólagos vagy fontos beszállítója. Magyarországi telephelyünk 1992 óta működik az alumínium öntészet piacán.

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ/KARBANTARTÓ munkakörbe munkatársat keres megbízható háttérrel és stabil álláslehetőséggel várjuk az álláskeresőket.

Feladatok:

  • Nyomásos alumínium öntőszerszámok javítása, - karbantartása, - felújítása.
  • Szerszámok előkészítése, állapotának ellenőrzése.

Amit kérünk:

  • Fémipari / szerszámkészítői szakmai végzettség.
  • Emelőgépkezelői, - és targoncavezetői engedély.
  • Több műszakos (2 műszak, napi 8 óra) munkarend vállalása.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Köszörülés, marás, esztergálás területén szerzett tapasztalat.
  • Szakmai tapasztalat (egyéb más forgácsolási technológiák ismeretek)

Amit kínálunk:

  • Cafeteria, havi bónusz, teljesítménybónusz,
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • A munkába járást céges autóbusszal biztosítjuk.

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével az allas@femmuvek.hu e-mail címre vagy személyesen (jelentkezési lap kitöltésével) a Fém-Művek Kisbér Kft portáján!

Címünk: 2870 Kisbér, Béke utca 22. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06-70/340-5377