állás kalauz

Autoneum Magyarország Kft. állásajánlata

Autoneum Magyarország Kft.  állásajánlata

Kép forrása: Autoneum Magyarország Kft.

A svájci székhelyű Autoneum Vállalat világszinten piacvezető a járművek hő- és hangszigetelő elemeinek gyártásában. Meglevő csapatunkba keresünk kollégákat Komáromban az Ipari parkban. Az Autoneum Magyarország Kft.  2018 óta működik, külső és belső autókarosszéria burkolati elemeket fejleszt és gyárt. Vevőink között megtalálhatók Európa, Észak-Amerika, Dél-Amerika és Ázsia vezető autógyárai. Az Autoneum 20 országban, 50 telephellyel rendelkezik, és több mint 11.000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.

Az alábbi munkakörbe keressük új munkatársainkat: Gépkezelő- Operátor

Feladatok:

  • Félautomata gépsorok kezelése
  • Betanított munka
  • A gépek kiszolgálása és üzemeltetése
  • Késztermékek vizuális ellenőrzése, csomagolása

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Közepesen nehéz fizikai munka bírása

Amit nyújtunk:

  • Belépő bér bruttó 1700 Ft/óra, próbaidő után képességtől függően 2000 Ft/óra. Kezdő kereset nettó kb 215 ezer Ft havonta
  • Műszakpótlék 30%
  • Mozgóbér havonta maximum bruttó 30 ezer Ft, belépő béren felül
  • Cafeteria már az első teljes hónaptól nettó 30 ezer Ft, belépő béren felül
  • Céges ingyenes buszjárat Komárom, Koppánymonostor, Szőny, Almásfüzitő, Nagyigmánd, Ács településekről
  • Saját autóval más településről bejárás támogatás bruttó 53 Ft/km
  • Biztonságos munkakörnyezet, veszélyes anyaggal nem dolgozunk
  • Európai szintű, emberközpontú vállalati kultúra
  • Előrelépési lehetőség
  • Tiszta, rendezett környezet, ingyen kávé, heti gyümölcsnap, rendszeres vitaminosztás
  • Karácsonyi ajándékcsomag

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát, jelentkezését az alábbi e-mail címen: hr.komarom@autoneum.com. Önéletrajzát személyesen is behozhatja: Autoneum Komárom, Irinyi János u. 8.