állás kalauz

Robotbeállító munkakörbe keresünk munkatársat

Kép forrása: pixabay.com

A Sertec Auto Structures Hungary Kft. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. Az angol tulajdonú cég 53 év szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínál autóipari ügyfeleinknek.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:Robotbeállító

Feladatok:

  • Hegesztési folyamatok biztosítása
  • Hegesztési munkákkal kapcsolatos dokumentációk töltése
  • Típusváltás végrehajtása
  • Új hegesztőkészülék telepítése esetén hegesztő program írása
  • Varrat pozíciók korrigálása, ellenállás hegesztés esetén elektródák cseréje
  • Robotfolyamatok hibáinak elhárítása, alapvető karbantartások elvégzése és dokumentálása

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépkezelői tapasztalat
  • jó állóképesség
  • szabálykövetés
  • kitartás
  • alázatosság

Előny:

  • Hegesztéstechnikai és robot programozói tréning
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő szervezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Barátságos, támogató légkör

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet a jelentkezes@sertec.hu e-mail címen vagy a 2881 Ászár, Köztársaság utca 15/A. postacímen. További információ kérhető a +36 34 553-064 telefonszámon.