NTcom Informatikai Kft. Mórra villanyszerelő munkatársat keres

Kép forrása: pixabay.com

Magyar tulajdonú, ipari automatizálással és célgépek gyártásával; valamint az azokhoz kapcsolódó villamos vezérlő - elosztó szekrények kivitelezésével foglalkozó vállalat.

Villanyszerelő munkatársat keres

Feladatok:

  • Új gyártó berendezések villamos tervezésének támogatása
  • Aktív részvétel az új berendezések telepítésében, beüzemelésében és működtetésében
  • Villamos berendezések, egységek javítása, átalakítása, áttelepítése
  • Kapcsolószekrények összeállítása, szerelése
  • Külső helyszínen történő villamos berendezések üzembe helyezése, karbantartása
  • Gyártás során felmerülő elektromos hibák diagnosztizálása javítása

Elvárások:

  • Villamos műszaki végzettség (technikus vagy villanyszerelő)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat ipari automatizálás területén
  • Villamos rajzolvasási képesség
  • EPLAN ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, motiváltság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Kosaras emelő jogosítvány

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta, családias munkakörnyezet
  • Segítőkész csapat
  • Utazási költségtérítés

Várjuk szakmai önéletrajzát, bérigény feltüntetésével, a hr@ntcom.hu címre. NTcom Informatikai, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 8060 Mór,Velegi u. 2