Ha most végeztél az iskolában és nem szeretnél korán kelni és több műszakban dolgozni akkor várjuk jelentkezésed.

Kép forrása: havancsak.com

Társaságunk 2002. óta mûködik családi vállalkozásként. Jelenleg 12 fő áll alkalmazásunkban. Vállalkozásunk fõ profilja szerszámok-, célgépek-, alkatrészek tervezése és gyártása. Vállaljuk egyedi nagypontosságú prototípus alkatrészek tervezését és gyártását.

Ha most végeztél az iskolában és nem szeretnél korán kelni és több műszakban dolgozni, emellett érdekel a forgácsolás és a fejlődés, akkor várjuk jelentkezésed! Dolgozz 1 műszakban!

Oroszlányi csapatunk bővítése miatt a következő munkakörökbe várjuk a jelentkezőket 1 műszakos munkarendbe:

-Gépi forgácsoló

-Sík-és palástköszörűs

Munkaidő:

  • 7.30-16 óra

Bérezés:

  • megegyezés szerint

Elvárás:

  • Szakirányú végzettség illetve műszaki végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Több éves szakmai tapasztalat!

Ha szeretnél szakmailag fejlődni és egy jó csapat tagja lenni, ahol versenyképes jövedelemmel honoráljuk a munkát, küldd el önéletrajzod az arajanlat@havancsak.com címre.

#állás #munka #job #karrier #havancsák #álláskalauz