állás kalauz

Csomagoló munkatársakat keresünk Veszprémbe

Kép forrása: pixabay.com

Veszprémi élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk akár INGYENES SZÁLLÁSSAL munkatársakat 3 műszakos könnyű fizikai munkára, 2023 januárjától megemelt alapbérrel csomagoló munkakörbe

Feladatok:

  • Késztermékek kartondobozba csomagolása

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Megemelt alapbér: br. 330.000 Ft
  • Délután (14:00-22:00) 15%-os, éjszaka (22:00-06:00) 50% -os műszakpótlék
  • 50% hétvégi pótlék szombatra is
  • Kiemelkedő cafeteria próbaidő utáni első hónaptól: bruttó 37.500 Ft
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből
  • INGYENES SZÁLLÁS biztosítása a távolabbról érkezőknek!
  • Ingyenes céges buszjáratok több irányból (Ajka, Berhida, Balatonkenese, Balatonfűzfő, Királyszentistván, Peremarton, Papkeszi, Litér, Tapolca, Várpalota, Vilonya, Bakonynána, Zirc)
  • Havonta ajándék termék
  • Ingyenes munkaruha és munkavégzéshez szükséges cipő
  • Tüdőszűrő vizsgálat díjának visszatérítése

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezés: Kovács Kristóf +36 20 216 5610 kovacs.kristof@hrkomplex.hu