Targoncavezető, vontatóvezető, gépjárművezető (24 tonnás automata, modern tehergépjárműre) munkatársakat keresünk

Kép forrása: Rudolph Logistik Gruppe

A gudensbergi (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 5200 munkavállalót foglalkoztat összesen 45 telephelyen. Németországban, Európában az USA-ban és az Arab Emirátusokban. Elsősorban autóipari vállalatok számára nyújt komplex logisztikai szolgáltatást, de több olyan ügyfele is van, aki az iparban és a kereskedelemben tevékenykedik. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon.

A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. győri telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Targoncavezető, vontatóvezető, gépjárművezető (24 tonnás automata, modern tehergépjárműre)

Munkavégzés helye: Győr

Munkakezdés: azonnal

A munkakörökhöz tartozó elvárások:

Targonca- és vagy vontatóvezetői munkakörben

  • érvényes targoncavezetői (3324 kategória bejegyzés) és vagy vontatóvezetői (3313 kategória bejegyzés) jogosítvány;
  • targoncavezetői munkakörhöz targoncavezetői tapasztalat;
  • 3 műszakos munkarend vállalása;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

Gépjárművezető munkakörben

  • CE kategóriás jogosítvány;
  • belföldi árufuvarozói igazolvány, digitális tachográf kártya;
  • PÁV;

Amivel honoráljuk hűséged:

  • juttatások: alapbér, plusz 13. havi fizetés, mozgóbér;
  • cafetéria – a próbaidő alatt is!;
  • azonnali munkakezdési lehetőség;
  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony;
  • ingyenes céges buszjárat;
  • napi munkába járás költségtérítés vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése;
  • ingyenes szállás lehetőség;
  • lojalitási bónusz;
  • dolgozói kedvezmények – konditerem, Praktiker, szálloda stb.;
  • nyáron megrendezett gyermektábor a munkavállalóink gyermekei számára;
  • modern géppark.

Ha álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldj egy önéletrajzot az alábbi e-mail címre: allas@rudolph-log.com További információ: +36 70 442-1628

#állás