állás kalauz

Operátor kollégákat keres a Sonima Kft.

Kép forrása: Sonima Kft.

A Sonima Kft. stabil alapokon álló német-magyar tulajdonú autóipari beszállító. Szolgáltatásaink közé tartozik: logisztikai szolgáltatások, fém alkatrészek zsírtalanítása, préselés, robotizált hegesztés és CNC forgácsolás.

Azonnali kezdéssel keresünk kollégákat bodajki telephelyünkre az alábbi munkakörbe:Operátor

Feladatok:

  • Autóipari termékek tisztítása
  • Termékek összeszerelése, válogatása, csomagolása
  • Folyamatközi minőség-ellenőrzés

 Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása (általában 2, esetenként 3)
  • Pontosság, precíz munkavégzés
  • Általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem bruttó 1780 Ft/óra -tól -2050 Ft/óra-ig
  • Teljesítménybér az alapbér max. 22%-ig
  • Havi bónusz akár 20.000 Ft/hó
  • Cafeteria nettó 315.000 Ft/év
  • Ingyenes céges buszjárat (Mór, Bodajk, Pusztavám, Bakonycsernye, Balinka, Fehérvárcsurgó)
  • Bejárás támogatás (15 Ft/km adómentes, 45 Ft/km adóköteles)

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát!

Érdeklődni az alábbi lehetőségek valamelyikén lehet:Telefon: +36 20 273 1797 vagy +36 22 563 410 E-mail: jelentkezes@sonima.net Személyesen: 8053 Bodajk, Vámház út 1.