Munkatársat keresünk NPI projekt minőségbiztosítási mérnök pozícióba

Kép forrása: Sertec Auto Structures Hungary Kft.

A Sertec Auto Structures Hungary Kft. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Munkatársat keresünk NPI projekt minőségbiztosítási mérnök pozícióba.

Feladatok:

➡️ Új termékek bevezetésének támogatása

➡️ Gyártási ellenőrzési tervek kidolgozása, ellenőrzési utasítások készítése

➡️ Bemintázások megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása

➡️ Vevői kapcsolattartás a projektek bevezetésétől a szériába történő átadásig

➡️ Próbagyártások és az azok alatt észlelt problémák megoldásának támogatása, első darab jóváhagyás

➡️ APQP szakaszban a vevői auditok támogatása

➡️ A termelés napi szintű támogatása a projektre vonatkozóan

➡️ Vevői portálok karbantartása és frissítése

 Elvárások:

➡️ Felsőfokú műszaki végzettség

➡️ Termelő vállalatnál szerzett 1-3 év tapasztalat

➡️ Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

➡️ Külföldi kiküldetések vállalása

➡️ Stressztűrő képesség

➡️ Képesség önállóan és csapatban történő munkavégzésre

➡️ Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség

➡️ Határozott személyiség

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet a jelentkezes@sertec.hu e-mail címen.