állás kalauz

Munkatársat keresünk EHS mérnök pozícióba

Kép forrása: Sertec Auto Structures Hungary Kft.

A Sertec Auto Structures Hungary Kft. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Munkatársat keresünk EHS mérnök pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalatra vonatkozó biztonságtechnikai, munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi előírások, jogszabályok meghatározása, azokról nyilvántartás készítése, naprakészen tartása
  • A napi operatív tevékenységek ellenőrzése és felügyelete EHS szempontból (munka és környezetvédelem)
  • Gépek, berendezések, gyártástechnológiák munkavédelmi üzembehelyezést megelőző felülvizsgálata, kockázat-értékelése
  • Kiszervezett tevékenységek felügyelete EHS szempontból
  • Esetleges balesetek kivizsgálása, kockázatértékelése, munkavédelmi jelentések készítése
  • EHS tevékenységek és politikák adminisztrációja (belső és külső jelentések, bevallások)
  • Az EHS folyamatok minőség irányítási rendszerbe való illesztése és folyamatos felülvizsgálata, naprakészen tartása
  • Éves EHS tervek, roadmap-ek elkészítése
  • EHS akciók nyomon követése
  • Külső és belső auditok megtervezése és lefolytatása
  • Környezeti tényezők meghatározása, hatásmátrix karbantartása
  • Hulladék gazdálkodás és veszélyes anyag kezelés felügyelete
  • Oktatások tartása

 Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3 éves, termelő vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hatályos munka-, tűz-, és balesetvédelmi szabályok, előírások és törvények ismerete
  • ISO 14001 ismeretek
  • Alapvető minőségügyi rendszerismeret
  • Környezetirányítási rendszerismeret
  • Hatékony kommunikáció
  • Meggyőzőkészség
  • Kezdeményezőkészség
  • Probléma megoldás
  • MS Office ismerete

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével, a jelentkezes@sertec.hu e-mail címen keresztül lehetséges.