Móri telephelyére gépszerelő/lakatos munkatársakat keres a Rába Járműalkatrész Kft.

Kép forrása: Rába Járműalkatrész Kft.

A győri székhelyű Rába Járműalkatrész Kft a Móri telephelyére hosszú távú munkavégzésre, munkatársakat keres azonnali kezdéssel a következő pozícióba:

Gépszerelő/lakatos

Feladatok

  • gépek, berendezések karbantartása, javítása
  • megelőző karbantartások végrehajtása
  • hibafeltárás/hibaelhárítási feladatok végzése

Elvárásaink

  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat gyártógépek/berendezések  karbantartásában
  • hegesztési ismeretek
  • előnyt jelent: új típusú targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Bérezés: végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerint

Elsősorban Mór és vonzáskörzetében élő pályázók jelentkezését várjuk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, a következő e-mail címre: virag.tolnai@raba.hu