Móri folyamatosan bővülő gyártó üzemünkbe keresünk munkatársakat

Kép forrása: Metalvision Kft.

A Metalvision Kft. magyar érdekeltségű szerszám, készülék, egyedi gép és acélszerkezet tervezéssel, valamint gyártással foglalkozó társaság. Termékeit főleg az autóipar számára tervezi, gyártja és értékesíti. 10 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a képzett, tapasztalt szakembereink kompetenciájának és a vevői követelményekhez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Móri folyamatosan bővülő gyártó üzemünkbe keresünk munkatársakat:

Projekt-előkészítő Feladatok:

  • Új termékek és az ehhez tartozó alkatrészek gyártásának az előkészítése
  • Beérkező ajánlatkérések dokumentálása/vezetése
  • Alapanyagok és alkatrész szállítói ajánlatok bekérése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Anyagrendelés
  • Gyártási dokumentációk karbantartása
  • Projektvezetőkkel való napi kapcsolattartás
  • Projektvezetők munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • műszaki képzettség
  • proaktivitás
  • MS Office ismerete.

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • német és vagy angol nyelvtudás.

Lakatos - hegesztő Feladatok:

  • Alap fémmegmunkálási feladatok,
  • Fémszerkezetek összeállítása, hegesztése,
  • Gépek működtetése, folyamatos felügyelete,
  • Új termékek és az ehhez tartozó alkatrészek gyártásának az előkészítése,
  • Lemezek vágása, hajlítása és megmunkálása
  • Egyedi lakatos szerkezetek pl. tartószerkezetek gyártása, javítása stb.

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség vagy fém meg[1]munkálás területen szerzett tapasztalat

 Előny:

  • hegesztői képzettség vagy 1-2 éves tapasztalat
  • Önálló és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési/tanulási lehetőség biztosítása
  • Versenyképes, eredményarányos fizetés

Egyéb információk:

  • kezdés megegyezés szerint,
  • munkavégzés helye: Mór, Asztalos utca - vidéki munkatársaknak utazási költségtérítés.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címre kérjük: human@metalvision.hu Érdeklődés az alábbi telefonszámon: 06-30/683-3581