állás kalauz

Kisbérre CNC MARÓS,GÉPI FORGÁCSOLÓ munkakörbe munkatársat keresünk

Kép forrása: pexels.com

FÉM - MŰVEK KISBÉR Kft. amerikai tulajdonú alumínium öntöde, mely magas színvonalú termékeivel számos világhírű cég kizárólagos vagy fontos beszállítója. Magyarországi telephelyünk 1992 óta működik az alumínium öntészet piacán.

CNC MARÓS,GÉPI FORGÁCSOLÓ munkakörbe munkatársat keres

Megbízható háttérrel és stabil álláslehetőséggel várjuk az álláskeresőket.

Feladatok:

  • Egyedi gyártású, kis sorozatú alkatrészek és gyártási eszközök CNC megmunkálása.
  • Ellenőrzési feladatok, mérések elvégzése.
  • Heidenhain vezérlés kezelése.

Amit kérünk:

  • Szakirányú CNC forgácsoló / gépi forgácsoló / technikus végzettség.
  • Heidenhain vezérlés ismerete.
  • Több műszakos (2 műszak, napi 8 óra) munkarend vállalása.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Heidenhain ITNC530, Mill+ vezérlés ismerete.
  • Szakmai tapasztalat (egyéb más forgácsolási technológiák ismeretek)

Amit kínálunk:

  • Cafeteria, havi bónusz, teljesítménybónusz,
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • A munkába járást céges autóbusszal biztosítjuk.

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével az allas@femmuvek.hu e-mail címre vagy személyesen (jelentkezési lap kitöltésével) a Fém-Művek Kisbér Kft portáján!

Címünk: 2870 Kisbér, Béke utca 22. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06-70/340-5377