állás kalauz

CNC Forgácsoló kollégát keres a Sonima Kft.

Kép forrása: Sonima Kft.

A Sonima Kft. német-magyar tulajdonú autóipari beszállító. Szolgáltatásaink közé tartozik: logisztikai szolgáltatások, fém alkatrészek zsírtalanítása, olajtalanítása, robotizált hegesztés, fémmegmunkálás és CNC forgácsolás.

Azonnali kezdéssel keresünk kollégákat bodajki telephelyünkre az alábbi munkakörbe:

CNC Forgácsoló

Feladatok:

  • Egyedi és kis szériás munkadarabok megmunkálása műszaki rajz, vagy modell alapján, önálló programozással.

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves forgácsoló cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • Önállóság

Előny:

  • 5 tengelyes megmunkálóközpont - Heidenhain és NCT vezérlő – ismerete
  • CNC esztergán szerzett tapasztalat
  • CAD-CAM ismeretek (NX)
  • Nagygépes tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos projektek
  • Kiemelt bérezés
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása
  • Havi bónusz
  • Cafetéria
  • Céges buszjárat (Mór, Pusztavám, Bakonycsernye, Balinka, Mecsér,Fehérvárcsurgó)
  • Bejárás támogatás

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát! Érdeklődni az alábbi lehetőségek valamelyikén lehet: Telefon: +36 20 273 1797 vagy +36 22 563 410 E-mail: jelentkezes@sonima.net, t.bakai@sonima.net Személyesen: 8053 Bodajk, Vámház út 1.