állás kalauz

CNC Esztergályos kollégát keres a Sonima Kft.

Kép forrása: Sonima Kft.

A Sonima Kft. stabil alapokon álló német-magyar tulajdonú autóipari beszállító. Szolgáltatásaink közé tartozik: logisztikai szolgáltatások, ipari tisztítás, robotizált hegesztés és CNC forgácsolás.

Azonnali kezdéssel keresünk kollégákat bodajki telephelyünkre az alábbi munkakörökbe: CNC Esztergályos

Akinek feladata egyedi és kis szériás munkadarabok megmunkálása műszaki rajz, vagy modell alapján, önálló programozással

Elvárások:

  • 3-5 éves forgácsoló cégnél szerzett tapasztalat
  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • Önállóság
  • 2 műszak vállalása

Feladatok:

  • Cnc és hagyományos esztergán való munkavégzés
  • Önálló programozás (G-kódos vezérlő)

Amit kínálunk:

  • Változatos projektek
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása folyamatos oktatásokkal
  • Versenyképes bérezés
  • Havi bónusz akár 20.000 Ft/hó
  • Havi teljesítményprémium az alapbér 10%-a
  • Cafetéria nettó 300.000 Ft/év
  • Ingyenes céges buszjárat (Mór, Pusztavám, Bakonycsernye, Balinka, Mecsér, Fehérvárcsurgó)
  • Kiemelt bejárás támogatás

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát! Érdeklődni az alábbi lehetőségek valamelyikén lehet: Telefon: +36 20 273 1797 vagy +36 22 563 410 E-mail: jelentkezes@sonima.net. Személyesen: 8053 Bodajk, Vámház út 1.