állás kalauz

Bebusch Hungária Kft. GÉPBEÁLLÍTÓ-gyártásindító munkatársat keres

Kép forrása: Bebusch Hungária Kft.

Az oroszlányi autóipari beszállító cég, a Bebusch Hungária Kft. 25 éve van jelen a  magyar piacon.

Most bővülő gyárunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörökbe: GÉPBEÁLLÍTÓ-gyártásindító

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv alapján
  • A folyamatos termelés fenntartása
  • A minőségi és a technológiai paraméterek folyamatos felügyelete, optimalizálása
  • Átállások, szerszámcserék elvégzése
  • Előírt gép- és szerszámkarbantartások elvégzése
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása és dokumentálása

Elvárások:

  • Tapasztalat fröccsöntő gépbeállító munkakörben
  • Arburg, Demag, Engel,Fanuc típusú fröccsöntő gépek alapos ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • nettó cafeteria 420 000  Ft / év
  • jelenléti bónusz 120 000 Ft/év
  • 3 műszakos munkarend
  • A műanyagipari tapasztalat előnyt jelent.

Várjuk önéletrajzát az alábbi elérhetőségeken: allas@bebusch.hu

Tel: 34/560-402, 34/ 561-190

Címünk: 2840 Oroszlány, Handler Kálmán u.3.