Ászárra keresünk releváns tapasztalattal rendelkező munkatársakat

Kép forrása: Sertec Auto Structures Hungary Kft.

A Sertec Auto Structures Hungary Kft. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Az alábbi munkakörbe keresünk releváns tapasztalattal rendelkező munkatársakat: ROBOTCELLA OPERÁTOR

Feladatok:

  • Alkatrészek gyártása a vevők által megkövetelt minőségben és mennyiségben
  • A legyártott alkatrészek ellenőrzése, dokumentálása
  • A termelési célok teljesítése
  • A tervek ellenőrzése, ládacserék elvégzése, ládakísérők kitöltése
  • A gép és a környezet tisztaságának fenntartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Munkaruha tisztítás
  • Barátságos, támogató légkör

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Monotónia tűrés
  • Problémamegoldó készség

Előny:

  • Robothegesztői tapasztalat

Jelentkezni önéletrajz elküldésével, a jelentkezes@sertec.hu e-mail címen vagy a 2881 Ászár, Köztársaság út 15/A. postacímen lehetséges. További információ a 06 34/553-064 telefonszámon kérhető.

#állás #munka #job #karrier #operátor #ászár #sertec