állás kalauz

Ászári Spar élelmiszer üzletünkbe munkatársakat keresünk

Kép forrása: SPAR Ászár

Ászári Spar élelmiszer üzletünkbe keresünk GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ SZAKKÉPZETT – ELADÓ – PÉNZTÁROST ÉS MŰSZAKVEZETŐT teljes munkaidőben.

Főbb feladatok:

  • A vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása
  • Az áruk kihelyezése és feltöltése az üzletben az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével
  • Gyors és pontos pénztári munka és a hozzá kapcsolódó feladatok elvégzése
  • A feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, szavatossági idők figyelése
  • Áruátvétel
  • Leltárak pontos, precíz végrehajtása
  • Tisztántartási, takarítási feladatok

Elvárások:

  • Megbízhatóság , szakma iránti alázat és elhivatottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors lendületes munkavégzés, rugalmasság, kitartás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség két műszakos megosztásban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Előrelépési lehetőség (eladó→pénztáros→műszakvezető→üzletvezető)

Ha az állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

E-mail: sparaszar@gmail.com