állás kalauz

Aptiv tatabányai gyárába keressük kollégánkat

Kép forrása: Aptiv Kft.

Velünk mindennap életeket mentesz, mert a te munkáddal gyártott termékeknek köszönhetően kevesebben sérülnek meg az utakon. Ráadásul fenntarthatóbb lesz a közlekedés.

Az Aptiv tatabányai gyárába keressük gépbeállító kollégánkat, aki üzemelteti és felügyeli modern gépsorainkat; gördülékennyé teszi az átállásokat és gyártásindításokat, valamint elvégzi a szükséges gépbeállításokat.

Amire nálunk biztosan számíthatsz:

  • tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • jó csapat, szakmai mentorok
  • továbbtanulás és új technológiák megismerésének támogatása
  • rendszeres szakmai oktatások munkaidőben

  • úgy érzed, hogy megvannak az alapjaid pneumatikából, elektronikából és mechanikából
  • van már műszaki tapasztalatod, vagy középfokú szakmai oktatásban vettél részt
  • szeretnél szakmailag fejlődni, modern gépekkel foglalkozni

Ez lesz a te feladatod a csapatban:

  • modern gyártóberendezések üzemeltetése és felügyelete
  • átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • részvétel a megelőző karbantartásban
  • dokumentációk vezetése

Mi megbecsüljük a munkádat:

  • évente nettó 336.000 Ft juttatást adunk SZÉP-kártyádra
  • jelenléti prémiumot kapsz havonta
  • belépéskor extra bónuszban részesülsz
  • ha új kollegát ajánlasz, minimum nettó 150.000 Ft-os bónusszal köszönjük meg
  • éttermeinkben kedvezményesen vehetsz melegételt
  • több, mint 80 településről járhatsz be ingyenes buszjáratainkkal; de ha messziről érkezel, ingyen szállást biztosítunk neked
  • beléphetsz Vodafone flottánkba, és letöltheted Aptivos mobilappunkat, hogy minden hírt első kézből kapj meg
  • kockázati élet-, baleset-, és betegségbiztosítással gondoskodunk rólad
  • ha családos vagy, igénybe veheted az iskolakezdési támogatást, gyermeked nyári táborainkban vehet részt és együtt ünnepelhetünk a családi napunkon

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a toborzas@aptiv.com e-mail címre.