állás kalauz

Sonima Kft. Műszakvezető munkakörbe munkatársat keres

Sonima Kft. Műszakvezető   munkakörbe munkatársat keres

Kép forrása: Sonima Kft.

A Sonima Kft. stabil alapokon álló német-magyar tulajdonú autóipari beszállító. Szolgáltatásaink közé tartozik: logisztikai szolgáltatások, fém alkatrészek zsírtalanítása, préselés, robotizált hegesztés és CNC forgácsolás.

Műszakvezető munkakörbe munkatársat keresünk

Feladatok:

  • 30 fő vezetése, irányítása, motiválása és a dolgozók hatékony munkájának támogatása
  • Belépő munkatársak integrálása, fejlődésük követése
  • Létszámtervezés
  • Szoros együttműködés a logisztikával, minőségbiztosítással
  • Napi/heti termelési terv végrehajtása, a vevői igények alapján optimalizálása
  • Termelés előkészítése a következő műszak számára
  • Folyamatos alapanyag-ellátás biztosítása a termelési területek számára
  • Dokumentációk ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóipari, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Több műszak vállalása

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikosan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Kulturált körülmények, jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Munkábajárás támogatása
  • Céges telefon

Érdeklődni az alábbi lehetőségek valamelyikén lehet: Telefon: +36 20 273 1797 vagy +36 22 563 410 E-mail: jelentkezes@sonima.net Személyesen: 8053 Bodajk Vámház út 1.