állás kalauz

Mechanikus karbantartó munkatársat keresünk

Kép forrása: SERTEC Auto Structures Hungary Kft.

A Sertec Auto Structures Hungary Kft. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések karbantartása
  • TMK tevékenység
  • Termelőberendezések zökkenőmentes működésének biztosítása, a felmerülő problémák hatékony és gyors elhárítása
  • Új gépek installálásában való aktív részvétel
  • Egyéb karbantartási munkák

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Munkaruha tisztítás
  • Barátságos, támogató légkör

Elvárások:

  • Karbantartási területen szerzett több éves szakmai tapasztalat.
  • Lakatos, vagy gépipari végzettség
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete

Előny:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Jelentkezni önéletrajz elküldésével, a jelentkezes@sertec.hu e-mail címen vagy a 2881 Ászár, Köztársaság utca 15/A. postacímen lehetséges. További információ a +36 34 553 064 telefonszámon kérhető.