állás kalauz

FHL Björn Hungary Kft. móri telephelyére munkatársat keres

FHL Björn Hungary Kft.  móri telephelyére munkatársat keres

Kép forrása: FHL Björn Hungary Kft.

Az FHL Björn Hungary Kft. magyar tulajdonú, 26 éve - jelenleg 2 telephellyel (Mór és Tamási) - sikeresen működő és folyamatosan bővülő autóipari beszállító. A két telephelyen több mint 10.000 m²gyártási területen 430 fő munkatársunk, kettő, illetve három műszakban dolgozik. Főbb profilunk a motortéri csövek, illetve bakok gyártása. Termékeink nagynevű, külföldi megrendelőinknek készülnek, így a minőség elengedhetetlen számunkra! A magas vevői elvárások folyamatos fejlesztésre és rugalmasságra ösztönöznek bennünket.

Munkatársakat keresünk Operátor munkakörbe.

Feladatok:

  • Termelés folyamatos biztosítása
  • Minőségi követelmények szerinti gyártás
  • Működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása

Elvárások:

  • 8 általános iskola
  • Precizitás
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés képessége
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Minőségi bónusz
  • Cafeteria
  • Céges buszjárat
  • Dolgozói ajánlási bónusz

Jelentkezni lehet:

Személyesen: 8060 Mór, Velegi út 5-7.

Email: nemeth.monika@fhl.hu

Telefon: +36 20/332-39-39