állás kalauz

Bodajki telephelyünkre targoncavezető-raktáros munkatársat keresünk

Kép forrása: pixabay.com

A Sonima Kft. stabil alapokon álló német-magyar tulajdonú autóipari beszállító. Szolgáltatásaink közé tartozik: logisztikai szolgáltatások, fém alkatrészek zsírtalanítása, préselés, robotizált hegesztés és CNC forgácsolás.

Azonnali kezdéssel keresünk kollégákat bodajki telephelyünkre az alábbi munkakörbe: Targoncavezető-Raktáros

Feladatok:

  • Beérkező és kimenő áruk kezelése
  • Raklapok állványrendszerből/tömbből történő ki- és betárolása
  • Induló/érkező gépjárművek fel- és lerakódása
  • Leltárokban készlet-ellenőrzésben való aktív részvétel
  • Raklapok ellenőrzése, selejtezése, szállítása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • A raktár területének rendben tartása

Elvárások:

  • min. 1-2 éves targoncavezetői tapasztalat
  • friss, a jogszabályoknak megfelelő OKJ-s hatósági targoncavezetői engedély
  •  megbízhatóság
  •  önállóság
  •  precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítménybér az alapbér max. 22%-ig
  • Havi bónusz akár 20.000 Ft/hó
  • Cafeteria nettó 300.000 Ft/év
  • Ingyenes céges buszjárat (Mór, Bodajk, Pusztavám, Bakonycsernye, Balinka, Fehérvárcsurgó)
  • Bejárás támogatás (30 Ft/km adómentes, 25 Ft/km adóköteles)

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát!

Érdeklődni az alábbi lehetőségek valamelyikén lehet: Telefon: +36 20 273 1797 vagy +36 22 563 410 E-mail: jelentkezes@sonima.net Személyesen: 8053 Bodajk, Vámház út 1.