Rába Járműalkatrész Kft. móri telephelyére raktáros munkatársakat keres

Kép forrása: MTI.

A Rába Járműalkatrész Kft a Móri telephelyre hosszú távú munkavégzésre, munkatársakat keres a következő pozícióba:

Raktáros

Feladatok

  • Bejövő áru fogadása
  • Kiszállítások teljes körű lebonyolítása
  • kivételezés a raktárból
  • egyéb anyagmozgatási feladatok
  • áruátvétel

Elvárásaink

  • minimum szakmunkás végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • gyártáselőkészítői-és raktározási ismeretek
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • OKJ emelőgépkezelő vizsga és hatósági jogosítvány (vezetőüléses és gyalogkíséretű targonca)
  • előny tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Bérezés: végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerint.

Elsősorban Mór és vonzáskörzetében élők jelentkezését várjuk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, a következő e-mail címre: virag.tolnai@raba.hu