Rába Járműalkatrész Kft a móri gyárába hosszú távú munkavégzésre varró munkatársakat keres

Kép forrása: Rába Járműalkatrész Kft.

A győri székhelyű Rába Járműalkatrész Kft. a móri gyárába hosszú távú munkavégzésre, munkatársakat keres azonnali kezdéssel varró pozícióba.

Feladatok:

  • üléshuzatok varrása ipai varrógépen

Elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • szakirányú szakmunkás végzettség előny
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • ipari varrógépen szerzett tapasztalat
  • előny: szakirányú szakképesítés és autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulás lehetősége,
  • Extra juttatások (darabbéres ösztönző, jelenléthez kötött ösztönző)
  • modern, klímatizált munkakörnyezet
  • családias légkör
  • 6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Bérezés: végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerint

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, a következő e-mail címre: virag.tolnai@raba.hu