állás kalauz

Móri bővülő gyártó üzemünkbe keresünk munkatársakat

Kép forrása: Metalvision Kft.

A Metalvision Kft. magyar érdekeltségű acélszerkezet, szerszám, készülék és egyedi gépgyártással foglalkozó társaság. Termékeit főleg az autóipar számára tervezi, gyártja és értékesíti. Közel 10 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a képzett, tapasztalt szakembereink kompetenciájának és a vevői követelményekhez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Móri bővülő gyártó üzemünkbe keresünk munkatársakat:

Projektvezető - Értékesítő

Feladatok:

  • Meglévő vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Új vevői kapcsolatok felkutatása, megrendelések beszerzése
  • Vevői igények felmérése, specifikációk egyeztetése
  • Ajánlatadással, illetve a megrendeléssel összefüggő tárgyalások lebonyolítása a cégvezetéssel egyeztetve
  • Projektek koordinálása, időterv készítése, költségfelügyelete
  • Projektek riportálása a cégvezetés felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Járműipari vagy autóipari tapasztalat, kapcsolati tőke;
  • Vevőorientáltság és igény a vevői elégedettség folyamatos növelése érdekében

Előny:

  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 év tapasztalat
  • Utazási hajlandósság
  • Tárgyalási szintő német vagy angol nyelvtudás

CNC marógép-kezelő és/vagy esztergályos - egy műszakos munkarend

Feladatok:

  • CNC marógép kezelése és/vagy programozása
  • Műszaki rajz alapján termék legyártása
  • Egyedi alkatrészek mellett kicsi és közepes szériák önálló gyártása
  • 3- és 4-tengelyes marógépek beállítása, programozása és kezelése
  • Árkalkulációkban történő részvétel

Elvárások:

  • Mérőeszközök szakszerű használata, Műszaki rajzolvasás
  • Anyagok és megmunkálhatóságuk ismerete, minőségközpontú szemlélet

Előny:

  • Vinmax programozási nyelv ismerete
  • Hurco marógép (Winmax) vezérlő ismerete
  • Fanuc esztergagép (Manual guide) vezérlő ismerete
  • Hagyományos köszörűgépek és esztergagép kezelése
  • Sík- és palástköszörű kezelési ismeretek
  • CAD/CAM ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkavégzés
  • Versenyképes, eredményarányos fizetés és juttatási csomag

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Mór, Asztalos utca 3., Vidéki munkatársaknak utazási költségtérítés.
  • A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címre kérjük: human@metalvision.hu Érdeklődni: 06-30/683 3581.

#álláshirdetés #job #karrier #mór #munka