Móri álláslehetőség: Karbantartó villanyszerelő munkatársat keresünk

Kép forrása: Adient Hungary Kft.

Az Adient az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó és műszerfal elemek és belső elektronika gyártásában felsőkategóriás gépkocsik rendszerében. Elősegítjük, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak a mi termékeink felhasználásával. Ezt világszerte több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítjuk; mi ott vagyunk, ahol az ügyfeleinknek szükséges van ránk! Magyarországi gyáraink közül a móri telephelyre jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk jelölteket:

Karbantartó villanyszerelő

Feladatok:

  • Az üzem működésének folyamatosságát gátló hibák szakszerű, gyors elhárítása
  • Időszerű karbantartási feladatok

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Általános PLC ismeretek
  • Csoportos és önálló munkavégzés képessége
  • Felelősségtudat, szorgalom
  • Több éves szakmai tapasztalat

Előny:

  • PLC programozói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A jelentkezéseket a következő e-mail címen várjuk: daniel.steiner@adient.com

#állás #munka #job #mór