állás kalauz

Huntsman Corporation Hungary ZRt. munkatársakat keres

Kép forrása: Huntsman Corporation Hungary ZRt.

Az amerikai központú Huntsman vegyipari vállalat magyarországi fejlesztő- és gyártó helye a pétfürdői Huntsman Corporation Hungary ZRt., mely szerves vegyipari intermedierek gyártásával és az ehhez kapcsolódó fejlesztésekkel foglalkozik.

Huntsman Corporation Hungary ZRt. Vegyipari termelő üzemi kezelő munkatársakat keres.

Társaságunk folyamatban lévő beruházása, jelentős kapacitásbővítése miatt keresi új munkatársait hosszú távú együttműködésre! Ne mulassza el a lehetőséget, csatlakozzon hozzánk Ön is!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megszakítás nélküli (három műszakos) munkarend vállalása
  • jó fizikai terhelhetőség és állóképesség
  • megbízható, precíz munkavégzési képesség önállóan és csapatban egyaránt

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • érettségi bizonyítvány ill. vegyésztechnikusi végzettség megléte
  • vegyipari ill. egyéb ipari termelésben szerzett tapasztalat
  • számítógépes technológiai folyamatirányító rendszer alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • gyakorlati érzék gépek, műszerek kezelésében
  • hidrogénezési és desztillációs ill. egyéb vegyipari műveleti ismeretek

Főbb feladatok:

  • a termelő üzemi technológiák biztonságos, a társaság irányelveinek, előírásainak betartásával történő felügyelete, működtetése, üzemeltetése
  • folyamatirányító rendszer ill. technológiai eszközök, berendezések kezelése műszerteremben és külső munkaterületen egyaránt

Amit nem csak kínálunk, de nálunk meg is találja:

  • stabil, megbízható foglalkoztató, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • kiemelkedő alapbér, kiemelt mértékű, egységes műszakpótlék minden műszakban
  • magas szintű béren kívüli juttatások, munkáltatói gondoskodás
  • támogató és segítő munkatársi közösség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • biztonságos munkakörnyezet, kiváló infrastrukturális háttér

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Pétfürdő

További információ kérhető: Szabó Józsefné Local HR Partner Tel.: 88/546-162 A jelentkezéseket a zita_szabo@huntsman.com e-mail címre megküldött önéletrajzokkal várjuk.

#állás #munka #job