Gyártás, termelés >
FÉM-MŰVEK Kisbér Kft.

álláshirdetése:
Szerszámkészítő

Megbízható háttérrel és stabil álláslehetőséggel várjuk az álláskeresőket. Szerszámkészítő/karbantartó munkakörbe munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Nyomásos alumínium öntőszerszámok (új és meglévő) komplett szerelése, javítása, - karbantartása, - felújítása.
  • Szerszámok előkészítése
  • Szerszámok állapotának ellenőrzésének elvégzése
  • Köszörülés, marás, esztergálás (nem teljesen kötött a pozícióhoz)

Amit kérünk:

  • Fémipari / szerszámkészítői szakmai végzettség
  • Feladatorientált, szorgalmas, terhelhető személyiség
  • Műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása (Délelőtt/Délután)

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat (egyéb más forgácsolási technológiák ismeretek)
  • Emelőgépkezelői, - és targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Cafeteria, (SZÉP kártya)
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés.

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével az allas@femmuvek.hu e-mail címre vagy személyesen (jelentkezési lap kitöltésével) a Fém-Művek Kisbér Kft portáján!  Címünk: 2870 Kisbér, Béke utca 22. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06-70/340-5377