Építőipar, Ingatlan > Nyílászáró beépítő
Perfekt Mór Kft.

álláshirdetése:
Nyílászáró beépítő

Munkatársat keresünk Nyílászáró beépítő pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Móri vállalkozás megnövekedett feladatai ellátásához, műhelyébe és  külső helyszínen való munkavégzésre keres kültéri és beltéri nyílászárók, redőnyök beépítésére munkatársakat

Az álláshoz tartozó elvárások:

Nyílászárók, redőnyök, beltéri ajtók cseréjével kapcsolatos szakmai tapasztalat
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Nyitottság új ismeretekre és feladatokra
Önálló és csapatban való munkavégzés
Gyártásban- és beépítésben egyaránt aktív részvétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány
Nyílászárók bontásából eredő sérülések visszajavítása

Amit kínálunk:

Stabil, biztos munkahelyi háttér
Bérezést szakmai tapasztalat alapján
Egy műszakos munkarend
Munkába járás támogatás, utazási költségtérítés
Munkaruha
Családias környezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka