Gyártás, Termelés > Gépkezelő
Rába Járműalkatrész Kft.

álláshirdetése:
Gépkezelő

A Rába Járműalkatrész Kft a Móri telephelyére hosszú távú munkavégzésre, munkatársakat keres a következő pozícióba.

Feladatok:

  • robothegesztő gépekhez tartozó készülékekbe ülésváz alkatrészek behelyezése és kész vázak kivétele
  • alkatrészek készletezése gyártósorra
  • ülésvázak előkészítése festéshez
  • Ülésvázak összeszerelés

Elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • előny autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Motivációs program
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (bruttó havibér 8%-a)
  • műszakpótlék (délutános műszak esetén 20%: 14:10-22:30)
  • családias, jó munkahelyi légkör

Bérezés: bruttó alapbér 1500 Ft/óra.

Elsősorban Mór és vonzáskörzetében élők jelentkezését várjuk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, a következő e-mail címre: ildiko.juhasz@raba.hu