Szakmunka > Gépkezelő
Rába Járműalkatrész Kft.

álláshirdetése:
Gépbeállító - hegesztő robotra

A Rába Járműalkatrész Kft a Móri Velegi úti telephelyére (volt Csőgyár) hosszú távú munkavégzésre, munkatársakat keres.

Feladatok

  • Gyártósori berendezések (hegesztő robotok) beállítása és önálló kezelése két műszakos munkarendben
  • Meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel
  • A termelés folyamatosságának biztosítása az elvárt minőségi és mennyiségi célokat figyelembe véve
  • Új gépkezelő kollégák betanítása ,meglévők munkavégzésének folyamatos felügyelete

Elvárásaink

  • Gépbeállításban és gépkezelésben szerzett tapasztalat (2-3 év)
  • robotok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • programozási ismeretek előny
  • szakmunkás iskolai végzettség (fémipari)
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Motivációs program
  • 6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Bérezés: végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerint. Elsősorban Mór és vonzáskörzetében élők jelentkezését várjuk. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, a következő e-mail címre: ildiko.juhasz@raba.hu