Fizikai, Segéd, Betanított munka > Építő munka, Földmunka
Canada Faművek Kft.

álláshirdetése:
Építőipari szakmunkás és segéderő

Felvételre keresünk azonnali kezdéssel változatos építőipari munkákhoz (kőműves és ács szerkezetépítés, homlokzati, gipszkarton, tetőfedő, stb.) munkákhoz megbízható munkatársakat építőipari szakmával (kőműves, ács, asztalos) vagy gyakorlattal. Szorgalmas és lelkes kezdők jelentkezését is elfogadjuk, amennyiben valóban be akarnak tanulni az építőiparba.

Elvárások:

  • változatos építési feladatokra való rálátás és/vagy hajlandóság
  • elektromos- és kéziszerszámok (körfűrész, fúrógép, csavarbehajtó stb.) magabiztos használata
  • lelkiismeretes gondolkozás és munkavégzés
  • új ismeretekre, munkamódszerekre és technológiákra való fogékonyság és hajlandóság
  • tatai vagy környékbeli lakcím

Amit kínálunk:

  • a felkészültségnek és teljesítménynek megfelelő versenyképes bérezés
  • hosszútávú bejelentett munkaviszony és minden, ami azzal jár
  • öt napos munkahét
  • elsősorban megyén belüli munkavégzés
  • projektenként határidő és minőség prémium
  • próbaidő után munkaruha
  • normális főnök

Jelentkezés és további információ a 06-30-288-8837 számon.