állás kalauz

Szerszám/készülék karbantartó munkakörbe munkatársakat keresünk

Kép forrása: Sertec Auto Structures Hungary Kft.

A Sertec Auto Structures Hungary Kft. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Sertec Auto Sturctures Hungary Kft. szerszám/készülék karbantartó munkatársakat keres

Feladatok:

  • Szerszámok rendelkezésre állásának biztosítása a termelés részére
  • Termelésből beérkező szerszámok karbantartása
  • Karbantartási terv alapján a szerszámkarbantartások elvégzése
  • Szerszámokkal kapcsolatos fejlesztési javaslatok biztosítása
  • Szerszámkarbantartással kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • Hegesztő készülék javítás és karbantartás

Elvárások:

  • Szerszámkészítő szakmunkás végzettség
  • Szerszámkészítői szakmai tapasztalat
  • Proaktív szemléletmód
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hidegalakító szerszámkészítői végzettség
  • Targoncavezető/darukezelői jogosítvány
  • Ív/lánghegesztő bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő szervezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Barátságos, támogató légkör

Jelentkezésüket várjuk a jelentkezes@sertec.hu e-mail címen vagy Önéletrajzukat leadhatják személyesen portánkon is: Sertec Auto Structures Hungary Kft. 2881 Ászár, Köztársaság utca 15/A.