Fizikai, Segéd, Betanított munka > Anyagmozgatás, Rakodás
Canada Faművek Kft.

álláshirdetése:
Ács kőműves és betanított építő munkatársak

Felvételre keresünk azonnali kezdéssel változatos építőipari munkákhoz -kőműves és ács szerkezetépítéshez, homlokzati, gipszkarton, tetőfedő, stb. munkákhoz- munkatársakat építőipari szakmával (kőműves, ács, asztalos) vagy gyakorlattal. Szorgalmas és lelkes kezdők jelentkezését is elfogadjuk, amennyiben valóban be akarnak tanulni az építőiparba.

Elvárások:

  • változatos építési feladatokra való rálátás és/vagy hajlandóság
  • elektromos- és kéziszerszámok (körfűrész, fúrógép, csavarbehajtó stb.) magabiztos használata
  • lelkiismeretes gondolkozás és munkavégzés
  • új ismeretekre, munkamódszerekre és technológiákra való fogékonyság és hajlandóság
  • tatai vagy környékbeli lakcím

Amit kínálunk:

  • a felkészültségnek és teljesítménynek megfelelő versenyképes bérezés
  • hosszútávú bejelentett munkaviszony
  • öt napos munkahét
  • elsősorban megyén belüli munkavégzés
  • projektenként határidő és minőség prémium
  • próbaidő után munkaruha